O společnosti

Základní údaje o společnosti

Název: Genetrix s r.o.
Sídlo: Jana Palacha 668, 735 81 Bohumín
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 603 183 25
Vedený Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 11849
Datum vzniku: 12. 5. 1994
Vedení společnosti: Jednatelé společnosti - Ing. Václav Novotný, Ing. Tomáš Cwik

Historie

Společnost Genetrix s.r.o. byla založena jako obchodní společnost v roce 1994 a vystupovala pod názvem TRADING BOCHEMIE s.r.o., se sídlem Bohumín, Česká republika. Byla obchodní dceřinou společností společnosti Bochemie a.s., která byla součástí Bochemie Group. V roce 2007 došlo k významným majetkovým a podílovým změnám v rámci Bochemie Group a tím došlo k osamostatnění a přejmenování společnosti na GENETRIX s.r.o.

Hlavní obory podnikání jsou: Barviva, speciální chemikálie, sklářský průmysl, automobilový průmysl, zemědělská krmiva, pryže a plasty.

Naše společnost je certifikována pro povolení zahraničního obchodu s vojenským materiálem a výbušninami. Dále podle ISO: 9001: 2015, ISO: 9001: 2016 Aktivní přístup k REACH, předregistrace a registrace.

Obrat: 15-20 milionů EUR/rok.

Náš tým tvoří 20 zkušených profesionálů. Naším posláním je distribuce materiálů našich dodavatelů především na Evropský trh, v současné době však obchodujeme s partnery po celém světě – Asie, Amerika. Zastupujeme naše významné zahraniční obchodní partnery, distribuujeme, podporujeme a propagujeme jejich produkty na vysoké úrovni.

Mezi naše nejvýznamnější obchodní partnery patří – KUMHO Polychem, KUMHO Petrochemicals, LOTTE, Albemarle, Huta Olawa, Agiplast, Sellier Bellot, Austin Detonator, Kayaku Safety Systems Group, Polykemi, skupina Trelleborg, Gumárny Zubří a další.

Naším cílem je uspokojit očekávání našich zákazníků a partnerů zlepšováním našich technických a lidských zdrojů.

Náš skladový areál o celkové rozloze 25 000 m² se nachází v Bohumíně, na dálničním uzlu v blízkosti Polska a Slovenska. V areálu skladů se nachází železniční vlečka, která nám umožňuje přímé kontejnerové vlakové spojení se všemi evropskými přístavy.

Barvářský
průmysl
Chemický
průmysl
Sklářský
průmysl
Farmacie Gumárenský
průmysl
Krmiváři

Kontakt

GENETRIX s.r.o.

J. Palacha 668
735 81 Bohumín
Czech Republic

Tel.: +420 556 205 617
sales@tradingb.cz