O společnosti

Základní údaje o společnosti

Název: Genetrix s r.o.
Sídlo: Lidická 445, 735 81 Bohumín
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 603 183 25
Vedený Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 11849
Datum vzniku: 12. 5. 1994
Vedení společnosti: Jednatelé společnosti - Ing. Václav Novotný, Ing. Tomáš Cwik

Historie

Společnost Genetrix s.r.o. byla založena jako obchodní společnost v roce 1994 a vystupovala pod názvem TRADING BOCHEMIE s.r.o., se sídlem Bohumín, Česká republika. Byla obchodní dceřinou společností společnosti Bochemie a.s., která byla součástí Bochemie Group. V roce 2007 došlo k významným majetkovým a podílovým změnám v rámci Bochemie Group a tím došlo k osamostatnění a přejmenování společnosti na GENETRIX s.r.o.

Hlavní obory podnikání jsou: Barviva, speciální chemikálie, sklářský průmysl, automobilový průmysl, zemědělská krmiva, pryže a plasty.

Naše společnost je certifikována pro povolení zahraničního obchodu s vojenským materiálem a výbušninami. Dále podle ISO: 9001: 2015, ISO: 9001: 2016 Aktivní přístup k REACH, předregistrace a registrace.

Obrat: 15-20 milionů EUR/rok.

Náš tým tvoří 20 zkušených profesionálů. Naším posláním je distribuce materiálů našich dodavatelů především na Evropský trh, v současné době však obchodujeme s partnery po celém světě – Asie, Amerika. Zastupujeme naše významné zahraniční obchodní partnery, distribuujeme, podporujeme a propagujeme jejich produkty na vysoké úrovni.

Mezi naše nejvýznamnější obchodní partnery patří – KUMHO Polychem, KUMHO Petrochemicals, LOTTE, Albemarle, Huta Olawa, Agiplast, Sellier Bellot, Austin Detonator, Kayaku Safety Systems Group, Polykemi, skupina Trelleborg, Gumárny Zubří a další.

Naším cílem je uspokojit očekávání našich zákazníků a partnerů zlepšováním našich technických a lidských zdrojů.

Náš skladový areál o celkové rozloze 25 000 m² se nachází v Bohumíně, na dálničním uzlu v blízkosti Polska a Slovenska. V areálu skladů se nachází železniční vlečka, která nám umožňuje přímé kontejnerové vlakové spojení se všemi evropskými přístavy.